vratjazyk()."' and url.typ = 'product' and url.lang = '".$language->vratjazyk()."'"); while ($zaznam = mysql_fetch_array($q)) { $q1 = mysql_query("select name from product_undercarts where id_product = ".$zaznam['id_product']); if (mysql_num_rows($q1)==0) { $podkarts=false; $stock->init_stock_num_front($zaznam['id_product'],'NONE'); $zaznam['lze_objednat']=$stock->verify($zaznam['id_product']); $zaznam['podkarta']=$podkarts; } else { $podkarts=true; $zaznam['podkarta']=$podkarts; } if ($zaznam['sleva_akce']!=0) { $zaznam['procentualni_sleva']=round(100-($zaznam['price']/(($zaznam['sleva_akce']/100))),0); $zaznam['sleva_akce']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']); $zaznam['sleva_akce_without_dph']=$language->prepocitat_mena($zaznam['sleva_akce']/(100+($zaznam['dph']))*100); } $zaznam['price']=$language->prepocitat_mena($zaznam['price']); $zaznam['price_without_dph']=($zaznam['price']/(100+($zaznam['dph']))*100); if (!file_exists($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png')) {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/default_product.png';} else {$zaznam['hlavnifoto1']='/media/product/'.$zaznam['folder'].'/hlavni.png';} $zaznamakce [] = $zaznam; } $smarty->assign('zaznamakce',$prom->upravitpromennetisk($zaznamakce)); $smarty->assign('url',$_GET['url']); ?> Řešení zahrádek pro restaurace a hotely

Pergotenda® - moderní řešení venkovních prostor

Fotogalerie restaurací s Pergotendou®

Investice do Pergotendy® se vyplatí!

Ať už vybudujete kompletní novou uzavíratelnou zahrádku nebo rozšíříte Vaši stávající zahrádku o zatahovací střechu a stahovací rolety, můžete si být jistí navýšením zisků.

Příklad: Instalací zatahovací střechy a stahovacích rolet prodloužíte provoz Vaší zahrádky o 3 měsíce v roce, tj. 90 dnů (místo konec dubna - začátek října provozujete zahrádku od začátku března do konce listopadu). Denně na Vaši uzavíratelnou zahrádku přijde 20 zákazníků, kteří by si do vnitřních prostor nesedli a každý utratí v průměru 150 kč,. Tj. 20 x 150 x 90 = 270.000 kč ročně navíc!

Velmi kvalitní materiály a jedinečný design přitáhnou pozornost náročných zákazníků!

Řešení venkovních prostor i se stávající konstrukcí

Pergotenda® se skládá z několika na sobě nezávislých částí: konstrukce ze dřeva nebo hliníku, zatahovací střechy odolné proti slunci, větru, dešti a sněhu a nepropršných stahovacích rolet(vše ovládáno dálkovým ovladačem). Zatahovací střechu s patentovanými řešeními i stahovací rolety lze použít na téměř jakoukoli stávající konstrukci. Kontaktujte nás a zjistěte, zda máme řešení i pro Vás!